Asistent manager responsabil proiecte (cod: RO-2105)

Cerințe

  • Exprimare corectă în limba română, verbal și în scris
  • Operare calculator nivel mediu spre avansat
  • Cunoștințe HTML (avantaj)
  • Limba engleză minim nivel intermediar
  • Limba maghiară (avantaj)
  • Capacitate de analiză, smart profile
  • Fire perfecționistă, meticuloasă, ordonată

Responsabilități

  • Redactare conținut documente, fișe comerciale și tehnice
  • Introducere conținut pe website și în sistemul informatic al companiei
  • Operare date specifice, întocmire analize și rapoarte
  • Asistență pentru manager în diverse proiecte

Locație: Oradea, Șos.Borșului 24/B
Program de lucru: L - V 8.00 - 16,30

Aplică la acest job și trimite-ne un CV ce include codul postului și salariul dorit la adresa: [email protected] sau prin rubrica de contact.

Reprezentant Relații cu clienții / Customer care (cod: RO-2103)

Cerințe

  • experiență în domeniul de suport și consiliere clienți, comerț
  • bune abilități de comunicare și relaționare
  • operare calculator: office, softuri de gestiune
  • are capacitate bună de concretizare
  • acumulează cu ușurință informații noi
  • este capabil de procesare și operare rapidă
  • atitudine profesionistă, loial, autonom și diplomat

  • asistă clienții prin e-mail și telefon, răspunde la solicitări privind: comenzi, întrebări, sesizări sau reclamații, în concordanță cu procedurile și regulile companiei
  • gestionează comenzile primite și urmărește îmbunătățirea gradului de finalizare
  • operează înregistrările specifice în sistemul informatic
  • promovează imaginea companiei prin atitudine, cunoștințe, orientare către client și disponibilitate
  • întocmește rapoarte de activitate
  • participă activ la ședințe, stabilirea obiectivelor, comunicarea cu departamentele conex

Lucrător în depozit (cod: RO-2199)

Cerințe

  • Studii medii
  • Atent la detalii
  • Persoană harnică, ordonată

  • Adunat produse, împachetare colete, pregătire comenzi
  • Aranjarea mărfii pe rafturi, recepții, inventar

Prin transmiterea datelor tale personale declari că ai luat la cunoștință și ești de acord cu prelucrarea acestora în conformitate cu normativele în vigoare, detalii: Politica de confidențialitate

Settings